VITAJTE V MILÁNE

Od roku 1967 sa Philipiak Milano vyrába v továrni na okraji Milána, ktoré sa považuje za hlavné mesto módy a finančné a hospodárske centrum Talianska. Tu sme vyvinuli a rozvinuli mnohé technické riešenia, ktoré slúžia našim zákazníkom.

Milano
HISTÓRIA 1965 -1990

1965 - starší z bratov, Davide Garavaglia, predčasne zomiera. Jeho syn Ennio spolupracuje so svojím strýkom Battistom pri riadení spoločnosti.
1967 - vzniká značka SILGA. V tom istom čase do spoločnosti vstupuje Battistov mladý, vzdelaný syn Fulvio Garavaglia.
1970 - je založená spoločnosť ICIT, ktorá začína svoju činnosť v Buccinascu.
70. roky - ďalší dynamický rast a prvé medzinárodné obchodné partnerstvá, okrem iného s nemeckou skupinou Fissler a švajčiarskou marketingovou skupinou AMC Internazional. Spustenie moderných a automatizovaných výrobných liniek.
1981 - výstavba výrobnej haly v Mazzo di Rho určenej na výrobu výrobkov pre sektor HORECA.
1983 r. - zomiera spoluzakladateľ spoločnosti Battista Garavaglia. Vedenie podniku preberá 36-ročný Fulvio.
1990 r. - stretnutie s Milanom Jankovičom a začiatok viac ako 20-ročnej spolupráce so značkou ZEPTER International.

Milano
Milano
HISTÓRIA 1992 - 2000

90. roky predaj značky EVERYTHING FOR HOME a oddelenie značiek AMC, SILGA a FISSLER. Vývoj a uvedenie riadu SILGA EKOLOGA z nehrdzavejúcej ocele na varenie bez vody a vyprážanie bez tuku.
1992 - začiatok spolupráce so značkou Rösle spoločnosti Marktoberdorf v Oberallgau v Bavorsku. Uvedenie radu riadu SILGA TEKNIKA z nehrdzavejúcej ocele a spoločné dobytie nemeckého trhu so spoločnosťou Öffene Küche.
1995 - Prelom 90. a 2000. rokov - expanzia na ázijské trhy a prezentácia sortimentu na veľtrhoch v Soule, Hongkongu a Tokiu, ktorá vyvrcholila získaním nových kontraktov v Ázii. Začiatok spolupráce so značkou Tramontina a vývoz výrobkov Silig do Ameriky so zákazníkmi v Brazílii, Spojených štátoch a Kanade.

HISTÓRIA 2000 - 2023

2000 r. - začiatok spolupráce so značkou Philipiak v Poľsku, ktorá sa vďaka húževnatej aktivite svojho zakladateľa Tomasza Phlipiaka stala v priebehu niekoľkých rokov lídrom v priamom predaji v krajine.
2010 r. - Ďalší rozvoj spolupráce so značkou Philipiak vedie k tomu, že Philipiak preberá časť akcií talianskej továrne. Výroba riadu najvyššej kvality spája Garavaglia a Philipiaka na ďalšiu expanziu a rozvoj na východných trhoch vrátane Ruska a Ukrajiny.
2021 r. - po 54 rokoch riadenia podniku SILGA sa Fulvio Garavaglia rozhoduje predať svoje podiely rodine Philipiak, ktorá zaručuje vernosť spoločnosti tradícii a obchodným zásadám jej zakladateľov, a zároveň plánuje jej ďalší rozvoj v novej realite zjednotenej Európy.

Milano

Inovácie od roku 1967

V našej fabrike neustále vykonávame špičkový výskum a testovanie, aby sme zabezpečili trvanlivosť, výkon a účinnosť našich výrobkov. Využívaním najmodernejších technológií, zavádzaním inovatívnych stratégií sme sa stali lídrom spolupracujúcim s najlepšími značkami dodávajúcimi kuchynské spotrebiče a získavame ocenenia za vynikajúcu kvalitu a oddanosť tradícii zdravého stravovania.


Recepty na rôzne príležitosti

Pyré s príchuťou hovädzieho gulášu s cviklou a jablkom (pre deti)

Pyré s príchuťou hovädzieho gulášu s cviklou a jablkom (pre deti)

 50 min

Sladká pochutina Mrowisko

Sladká pochutina Mrowisko

 30 min

Krémová syrová polievka

Krémová syrová polievka

 30 min

Ukrajinský boršč

Ukrajinský boršč

 1h 30 min

Sendvič z bravčového karé

Sendvič z bravčového karé

 75h

Milano